Forum kursu metodyki harcerskiej i starszoharcerskiej

Forum kursu metodyki harcerskiej i starszoharcerskiej


#16 2012-08-09 17:23:55

 delta45

Nowy użytkownik

Skąd: Lubiszewo
Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 1
Punktów :   
Hufiec: Tczew
Stopień: Ćwiki

Re: O sobie

Hej, Nazywam się Krzysztof Pańczyniak działam w 2 Tczewskiej drużynie harcerskiej "Ohana" jako przyboczny. W harcerswie jestem od 3 lat. Po wakacjach rozpoczynam 2 rok studiów inżynierskich na wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Moje hobby to książki, manga/anime oraz taniec z ogniem popularnie zwany fireshow. Nie wiem czy pojawię sie na maku ze względu na mój stan zdrowia, (przebywam obecnie w szpitalu lecząc chemiczne zapalenie płuc -juz jest lepiej ) jednak to czy zdążę się wykurować i podejmę ryzyko mieszkania pod namiotem z osłabionym stanie zdrowia wciąż nie jest pewne. Niemniej postaram sie wypełnić zadania przedzlotowe a potem zobaczymy.

Offline

 

#17 2012-08-10 13:20:19

 agentka_xd

Nowy użytkownik

245918
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2012-08-07
Posty: 3
Punktów :   
Hufiec: Tczew
Stopień: Samarytanka

Re: O sobie

Hej!Nazywam się Monika Rambowska i jestem przyboczną  w 2 Tczewskiej Drużynie Harcerskiej "OHANA". Poza harcerstwem interesuje mnie również fotografia czyli moja specjalizacja w Licemu plastycznym w Malborku, gdzie po wakacjach pójdę do 2 klasy. Lubię spędzać czas  na świeżym powietrzu a w szczególności na kaszubach, gdzie aktualnie jestem. Pisanie o sobie nie sprawia mi przyjemności w szczególności, że za oknem jest jest ładna pogoda, a ja musiałam przybyć do GOKu bo nie jestem z cywilizowana Poza tym lubie śpiewać i tańczyć.

Offline

 

#18 2012-08-11 16:42:43

Rafał Rynkowski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 2
Punktów :   
Hufiec: Tczew
Stopień: Odkrywca
Otwarta próba: Ćwik

Re: O sobie

Hej. Nazywam się Rafał Rynkowski i jestem przybocznym w 101 Tczewskiej Drużynie Wielopoziomowej "Niezatapialni" i działam w pionie harcerskim. Na tej funkcji jestem prawie dwa lata. Uczęszczam do II LO w Tczewie.

Offline

 

#19 2012-08-13 11:29:31

Dawid Zdrojewski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: O sobie

Hej,
Nazywam się Dawid Zdrojewski i jestem w 20 Redzkiej Drużyny Harcerskiej Czarnych Beretów, jestem tam przybocznym i odpowiedzialny za pion starszoharcerski. Moja przygoda z harcerstwem zaczęła się w 2005r.

Offline

 

#20 2012-08-19 20:49:49

 Aleksandra Grząślewicz

Nowy użytkownik

520546
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: O sobie

Hej
Jestem Ola :)Mam 17 lat. Mieszkam w Gdańsku, uczęszczam do XX LO do klasy o profilu humanistyczno-teatralnym. W wolnych chwilach lubię czytać książki, grać na gitarze. Od września planuję na nowo wrócić do mojej pasji - jazdy konnej. Od czasu do czasu lubię też pstryknąć parę zdjęć ; )
Od 7 lat jestem członkiem 63 Drużyny Harcerzy Gdańskich "POTOK" im. Jadwigi Falkowskiej z Hufca Gdańsk-Portowa a od kwietnia tego roku pełnię funkcję drużynowej. Posiadam stopień samarytanki i w najbliższym czasie planuję otworzyć próbę na HO : ) Coś ostatnio mam mało czasu i piszę na ostatnią chwilę : P

Do zobaczenia na kursie !
Pozdrawiam Czuwaj !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adamsowie.pun.pl www.zzzz.pun.pl www.cojclangnr.pun.pl www.chrzescijanie.pun.pl www.clannara.pun.pl